• 12 jan 2019
Givenhaandmed

Meld dig som frivillig ved lokalopvisning 2019.

Foreningens lokalopvisning er en stor begivenhed - først og fremmest for gymnasterne, men også for foreningens trænere og bestyrelse, som lægger en stor indsats i at skabe den perfekte ramme for dagen

Vi har brug for lidt praktisk hjælp på dagen, og i den forbindelse afholder vi et opstarts møde onsdag den 6. februar 2019 kl. 19.00 i mødelokale 1. på 1. sal i Stenløse hallen.

Du må meget gerne sende en mail til jstengym@gmail.com, hvori du oplyser om du kan deltage i mødet. I tilfælde af, at du er forhindret i at deltage i mødet, men gerne vil give en hjælpende hånd med, må du meget gerne sende en mail, hvor du selvfølgelig oplyser dit navn, email adresse, telefonnummer, din tilknytning til foreningen samt hvilke opgaver du er interesseret i at hjælpe os med. 

Når vi kommer tættere på opvisningen, vil du modtage en mail med nærmere instruks omkring opgaven.

På forhånd tak for dit tilsagn og på gensyn som frivillig ved foreningens lokalopvisning den 6. april 2019.