Oversigt over trænere, hjælpetrænere og minihjælpere i foreningen

Trænere

Christopher Hyldal

Christoffer Hydal

Telefon: 21 24 18 19

Mail: chrishyldal@hotmail.com

Hold: DGI 10-14 holdet

Clara Ravn

Clara Ravn

Telefon: 50 85 20 77

Mail: clara@moonking.dk

Hold: DGI 10-14 holdet

Emil Bønnelykke Kristensen

Emil Boennelykke Kristensenadd Contact

 

Telefon: 60 80 42 48

Mail: emil.b.kristensen@gmail.com

Hold: Chiliaspiranter

Emma Reimer

Emma Reimer

 

Telefon: 24 21 17 31

Mail: emmareimer8@gmail.com

Hold:  Knaldperler og Gymtastic

Freja Munk

Freja Munk

 

Telefon: 29 91 68 11

Mail: freja_munk@yahoo.dk

Hold:Chilierne spring

Hannah Ravn

Hannah Ravn 375X500

Telefon: 50 86 20 77

Mail: hannah-ravn@moonking.dk

Hold: DGI 10-14 holdet

Jakob Sander

Jakob Sander

Telefon: 40 26 45 26

Mail: sander.jakob@gmail.com

Hold: DGI 10-14 holdet

Josefine Knarberg

Josefine Knarberg

 

Telefon: 40 42 80 21

Mail: jose5105@hotmail.com

Hold: Knaldperler og Gymtastic

 Kathrine
 

Telefon:

Mail:

Hold: Chilierne rytme

Laura Julie Meldsted

Laura Julie Meldsted 2

 

Telefon: 21 96 71 17

Mail: laurameldsted@gmail.com

Hold: Chiliaspiranterne og drengeholdet - Parkour

Louise Silke Nielsen

Telefon: 20 77 44 92

Mail: lulu68@live.dk

Hold: Chiliaspiranterne

Marika Flytkjær Barsøe

Marika Flytkjaer Barsoee

 

Telefon: 42 36 50 99

Mail: flytbar.marika@gmail.com

Hold: Turbomus, Løvebasser, Gymtastic, Ekstra spring, Chiliaspiranterne

 

Mathilde Stolzenbach Kjær

Mathilde S Kjaer

Telefon: 60 80 79 32

Mail: kjrmille@gmail.com

Hold: Familieholdet

Mikkel Munk

Mikkel Munk 375X500

Telefon: 28 51 77 68

Mail: munkmikkel01@gmail.com

Hold: Ekstraspring

Naomi Hanson Nortey

Naomi Hanson Nortey 375X500

 

Telefon: 22 52 73 33

Mail: naomi.hn@gmail.com

Hold: Chiliaspiranterne, Chilierne spring og DGI 10-14 holdet
Niklas Eliassen  

Telefon: 60 22 04 90

Mail: niklas_elissasen@hotmail.com

Hold: Chilierne spring

Trisse Anna Kathrine Andersen

Trisse A K Andersen

 

Telefon: 26 17 84 09

Mail: taka@outlook.dk

Hold: Chilierne rytme

Hjælpetrænere

Navn Hold
Amanda Kirk Damgaard Ekstra spring
Anna Syberg Mogensen Ekstra spring
Caroline Braad Knaldperler
Cecilie Kjeldsen Drengeholdet og gymtastic          
Helena Tang Pedersen Familieholdet
Josefine Lund Jakobsen Knaldperler og gymtastic
Kristian Lund Jakobsen Drengeholdet
Liva Haugaard Gymtastic
Louise Hvid Ekstra spring
Lærke Benzoni Von Benzon                                  Knaldperler
Mie Rathsach Knaldperler
Mikkel Flytkjær Barsøe Turbomus og løvebasser
Sara Cecilia Eltorp Familieholdet og gymtastic
Sofie Amalie Mikkelsen Ekstra spring
Sofie Thenning Pedersen Gymtastic
Thilde Grevy Gymtastic

Minihjælpere

Navn Hold
Andrea Gundtoft Mose Knaldperler
Camille Thenning Pedersen                                 Gymtastic
Caroline Riis Laursen Gymtastic
Fillipa Stella Nigaard Sakhri Knaldperler
Freja Solok Christiansen Gymtastic
Kaya Elmegård Familieholdet
Laura Bang Madsen

Turbomus, løvebasser og

knaldperler

Martin Søndergaard

Turbomus, løvebasser og

drengeholdet                              

Philipa Gundtoft Mose Knaldperler
Sara Mikladal Sørensen Familieholdet
Sofie Hvorup Familieholdet